WORKSHOP

Mít svůj vlastní workshop. To je něco, o čem jsem přemýšlela už dlouho. Vážně dlouho. Na jeho realizaci jsem si ale nikdy netroufla. Nejen kvůli tomu, že to není vážně jen tak (pokud tedy chcete, aby to celé „nějak vypadalo“), ale i pro to, že jsem si nebyla jistá, jestli je ten správný čas. Jenže… kdy poznáte, že ten čas je vlastně správný? Intuicí? Možná. Nicméně oddalovat něco, co si přejete (opravdu přejete) na „až přijde ten správný čas“ není nikdy moc moudrý. A víte proč? Protože někdy si pleteme intuici se strachem. Ale dost filozofování, jdeme k věci. Workshop je totiž tady. Respektive ten první je již za dveřma.

 


STYL & BEAUTY


Styl & Beauty. Chcete-li hezky pěkně po našem, tak Styl & Krása. Pravda, originální název workshopu to teda moc není, za to je ale krátký a naprosto vystihující. O čem to celé bude je vám zřejmě jasný, ale jaká budou témata? Co se na něm dozvíte? A co si z něj všechno odnesete?

Vzhledem k tomu, že já jsem přes tu módu, tak ode mne čekejte vše, co se stylu týče. Co tam ale dělá to „beauty“, když ho „neučím“, když o něm nepíšu? Sice o něm vím dost, ale je to právě díky mojí velmi dobré kamarádce Alex, kterou buď už určitě znáte nebo jste o ní někdy minimálně slyšeli. Je to přímo „beauty guru“. A když něco nevím, sháním, potřebuju, volám právě jí, protože jsem si jistá, že mi doporučí jen to nejlepší a že její tipy a různé triky v téhle oblasti, jsou vždycky super. Posuďte to i sami na jejím blogu taleofmissa.com a Instagramu @alexfranova. Věřím, že si jí zamilujete nejen pro její krásné fotky, články, které mají hlavu a patu, ale i pro to, jaká je. A já jsem neskutečně ráda, že ten první worskhop budeme dělat spolu. A doufám, že tedy nebude ani poslední, protože ženy tápou nejen ve svém šatníku, ale právě i ve svém „beauty corneru“. Tedy v kosmetice, líčení a všemu, co pomáhá našemu vnějšímu já vypadat krásně.

Tak! A teď k tomu, co vás na workshopu čeká!


STYL


V mých hodinách o stylu budou celkem čtyři témata, ve kterých se dozvíte opravdu vše, co probírám s mými klienty. Tedy co je základ šatníku, jak vypadá základ šatníku, o jaké věci se konkrétně jedná, kde je sehnat, z jakých materiálů by měly být a jak si vytvořit i tzv. „základ základu šatníku“, který je méně finančně náročný, perfektně se od něj odrazíte a postupem času si k němu budete pořizovat i ty další důležité kousky, včetně těch, které budou utvářet už váš osobitý styl.

Dál se přesuneme právě k tématu „Jak najít svůj styl“. Každá jsme jiná. Každá z nás má ve svém životě jinou roli, jiný priority, jiný možnosti a hlavně jiný vkus. Mít „svůj styl“ neznamená jet si v tom samém několik let a nosit neustále jenom podpatky nebo naopak tenisky. Je to o tom, vědět co vám sluší, v čem se cítíte dobře, sebevědomě a hlavně svá. Nicméně i k tomu potřebujete právě ten základ šatníku, který je neskutečně důležitý, protože s ním si vytvoříte outfit na jakoukoliv příležitost do sedmi minut a navíc ho budete moct kombinovat právě s těmi kousky, které vás budou vždy vystihovat. Tedy tvořit váš styl. A já vám řeknu jak na to.

Po těchto dvou tématech nás budou čekat „Tipy a triky“. Tedy vše, co vám zjednoduší život. Díky nim si začnete módu a hlavně samu sebe užívat. Dozvíte se, jak pracovat se svojí postavou, s outfitem, s konkrétními kousky, jak vrstvit, co dělat nebo co naopak nedělat. Tahle „hodinka“ bude víc diskuzní, takže si připravte i otázky a těšte se na takový „girls talk“.

A poslední mé téma bude „Organizace šatníku“, ve kterém vám prozradím to, jak co nejefektivněji třidit svůj šatník, kdy ho třídit, jak ho třídit a jak svůj šatník postavit a srovnat tak, aby byl vždy přehledný a abyste věděli kde co přesně máte, i kdybych vám o půlnoci zavolala a chtěla po vás vědět, kde máte to pruhovaný tričko s krátkým rukávem.

 

Tak! Doufám, že jsem vám „to moje“ dostatečně popsala a jdeme dál, ať vám alespoň představím přednášku Alex!


BEAUTY


Alex je opravdu jedna z mála českých blogerek přes „beauty“, kterou byste měli pravidelně sledovat. Neznám nikoho erudovanějšího co se kosmetiky a líčení týče. Díky ní jsem ušetřila nejen spoustu času nad sledováním jiných recenzí, ale i peněz, který bych jinak vyhodila za něco, co je naprosto bez účinku nebo má jen hezký obal a dobrý marketing. Myslím, že vás její plánovaná přednáška bude opravdu bavit a že se dozvíte spoustu zajímavých věcí.

Nemůžu to sice rozebrat tak podrobněji jako ten můj „styl“, nicméně určitě vám o tom ještě napíše u sebe na blogu nebo Instagramu. Tak jí nezapomeňte sledovat, ať se můžete těšit na to, co vás třeba čeká!


POZVÁNKA


Co si z workshopu mimo naše znalosti ještě odnesete? Budu doufat, že krásný pocit, plnou hlavu jen toho nejhezčího, motivaci a odhodlání pracovat sama na sobě nejen vnitřně, ale i s vědomím, že tu vnitřní krásu obalíte právě tím, co se od nás naučíte.

Těšit se můžete samozřejmě i na skvělý catering a překrásné dárky, kde najdete spoustu věcí, které se vám budou na té nové cestě hodit.

Zapište si do diářů datum 12. května 2018, adresu Spálená 43, Praha 1 a stranou si dejte přesně 3.900 Kč, které nám zaplatíte až na místě.

Objednávky přijímáme na workshopstylu@gmail.com a do předmětu nám napište „Přihláška“ 🙂

PS: budeme začínat v 10:00 a končit zhruba kolem té 15:00

Mějte se krásně a nezapomeňte na to, že…

photo Pinterest

Sdílet: