WORKSHOP STYL & BEAUTY

Je přesně týden po workshopu. Po mém prvním workshopu, na který jsem tak dlouho čekala. Teprve dnes jsem měla možnost si sednout a v klidu (protože mám po dlouhé době volný víkend) dát dohromady fotky, které v průběhu toho dne vznikly. A věřte mi, vůbec na to focení nebylo moc času. Ale doufám a věřím, že i těch pár fotek, co jsem vám sem do článku vybrala, vás alespoň na pár vteřin zavedou do té skvělé atmosféry, která tam s námi byla. A to především díky všem těm skvělým ženám, které za námi přišly!


THE SENSES


Organizace. Už jenom to slovo mi nahání husí kůži. A já se jí tentokrát musela ujmout, byť právě ona nepatří k mým silným stránkám. Teda – vždy jsem jí raději hodila na někoho jiného, koho bavila, já uměla vždy jen perfektně diktovat a říkat, co a jak chci a kam chci. No jo, jenže jsem se jí vyhýbala tak dlouho, dokud si mne nenašla a já si to všechno musela zkusit. Zkusila a… ty jo! Když se jednalo o něco mého, co jsem chtěla mít do detailu promyšlené a vypiplané, nedopadlo to zas tak špatně a začalo mě to celkem i bavit. Ovšem nesmim opomenout, že veliké, opravdu veliké ĎEKUJI, patří mé kamarádce Nikol, která mi pomáhala jak jen mohla. Ta holka má totiž kontakty opravdu všude. Inu – vždyť je to šéfredaktorka čím dál tím víc úspěšného magazínu inConcept.

Na rychlo jsem musela změnit místo konání. A musím říct, že se to vyplatilo, protože to místo… to místo bylo nádherné. The Senses. Prostor, který jsem už jednou navštívila a už tenkrát, když jsem tam byla na jedné akci, si ho naprosto zamilovala. A já věděla, že pokud má workshop narychlo změnit adresu, chci ho mít právě tam. Vždyť The Senses je pro podobné akce jako stvořené! Designové a fashion prostředí, které lahodí nejen reálnému oku, ale i tomu instagramovému. Což ocení asi všichni detailisté a estéti.

Co vám budu, i když tahle organizace nebyla nijak zvlášť velká, musela jsem jí zvládnout v rekordním čase, kterého jsem ve dvou posledních měsících neměla vůbec nazbyt. Ale abych tady na vás nesypala všechny ty svoje „Uf!“, „Ach!“ a „Já už to nedám!“ emoce, tak jdeme do slibované backstage, při kterých nebudu skoupá na děkovná slova!


STYL & BEAUTY


Jak už většina z vás ví, téma „Styl“ spadá pod moje křídla. A jelikož se specializuji na základ šatníku, nesměla chybět přednáška právě o něm. Už teď ale vím, že příští workshop bude delší, protože dvě a půl hodinky na tohle rozsáhlé téma, bylo málo. Inu, byl to přece jen první workshop a já se na něm naučila opravdu hodně. A vím, že se učit ještě budu. Neustále. Protože nic mě netěší tak moc, jako právě to, když vám můžu předat co nejvíc cenných informací, ke kterým jsem za ta léta, co dělám osobního stylistu, přišla.

„Beauty“. Téma, které bych nikdy nenabídla nikomu jinému, než mojí Alex. A věřte mi, neříkám (nebo nepíšu?) to jenom proto, že je to má kamarádka, ale je to žena, která se v tomhle oboru vážně vyzná a která v něm pracuje už opravdu dlouho. A to je prosím vystudovaná právnička. Takže s kým jiným bych ten workshop mohla dělat, že ano! Její přednáška byla fantastická. I já, ačkoliv znám její všechny cenné rady a novinky, jsem seděla a skoro ani nedutala, protože jsem se dozvěděla tolik… tolik rad! Hlavně v té „skin care“, o kterou se zajímám teprve krátce, ale o to víc do hloubky, protože mi už dávno není dvacet. Ani pětadvacet.

Během toho, co Alex přednášela jsem občas mrkla na naše ženy, které za náma přišly. To vám byl tak krásný pohled! Jak poslouchaly, jak si pečlivě vše zapisovaly, jak se ptaly… na to nikdy nezapomenu. Bylo to vážně moc hezký! Já si u toho ochutnávala makronky, které nám upekla Blanka Hanková, majitelka úspěšné „makronkové firmy“ Mon Macaron Mon Amour a karamelové cupcakes od Lelí’s (nejlepší pražské cupcakes!) a užívala si ten pyšný pocit opravdu naplno. Alex a její prezentace byla opravdu nádherná. To, jak mluvila, o čem všem mluvila, její tipy a triky… ach!


ALL DAY


Celý den nám dělala společnost krásná výzdoba od Cool Flowers, která se s mým požadavkem „černá/bílá“ poprala naprosto famózně a já byla nadšená, že i takovéhle moje podivné přání jde udělat tak noblesně, stylově a že jsem si v rukách neodnášela pohřební kytice. Naopak. Ženy z Cool Flowers vám splní opravdu každý váš výmysl neuvěřitelně stylově! A já jsem toho jasným důkazem.

O pitný režim se nám staralo nejen The Senses, ale i Le Smoofie s jejich vodou „Beautiful Day“, která voní a chutná po růžích a díky které jsme zůstaly bdělé opravdu od rána až do večera. Mimochodem jejich funkční nápoje a jídla mají za úkol velmi chytře uzdravovat naše těla zevnitř, nenadarmo si říkají „lifestylová bistro lékárna“, tak až budete mít chvilku, zavítejte na jejich Instagram nebo přímo k nim – sídlí v pražské pasáži Černá Růže a prozkoumejte jejich skvělou nabídku, která vás na první dobrou zaujme tou nejkrásnější a nejfotogeničtější grafikou!

Během mojí přednášky a následující pauzy jsem holkám ukazovala základní kousky naživo a učila je, jak s nimi pracovat, z jakých materiálů by měly být a kde je sehnat. Za zapůjčení věcí děkuji mému milovanému Pietru Filipi, kde seženete opravdu velkou a hlavně kvalitní část do svého základu a Intimissimi za krásné spodní prádlo, které je právě jeho nedílnou součástí (o spodním prádle čekejte určitě někdy samostatnou kapitolu, jeho výběr je totiž ještě víc důležitější než si myslíte!).

Na stolečky jsem rozdala ještě knížky, které by neměly chybět v žádné „holčičí knihovně“. Jsou to opravdu takové bible, o kterých jsem si jistá, že svým obsahem nasměrují tam, kam mají. A věřte mi, těch mých oblíbených je vážně hodně!

Po workshopu jsme s Alex našim úžasným ženám rozdaly dárečky, které byly takovým malým „starter packem“. A já bych teď ráda poděkovala našim partnerům, které nám je věnovali. Takže! Děkujeme Oribe za jeho skvělou kabelkovou verzi Dry Texturizing Spreje, který si zamiluje každá žena, Kačence Kulesové za Jo Malone vůně a krémy, Smashbox, Glamglow a taky Kocostar za jejich super cool masky! A za bonus, kterým jsem našim ženám věnovala já, protože si ho opravdu zasloužily a kterým patří ze srdce veliké DĚKUJI, že si mě a Alex přišly poslechnout!

Tak! Doufám, že se vám tahle krátká backstage alespoň trochu líbila a že na vás dýchla ta příjemná a uvolněná atmosféra, která tam s námi po celou dobu byla. Víte, my jsme neměly s Alex ani čas si sednout a všechno to zhodnotit a zrekapitulovat spolu, protože toho času máme každá opravdu velmi málo, ale na jednom jsme se shodly po telefonu obě: workshopy budou. Určitě. A budou delší, nadupanější a myslím, že už se máte na co těšit. V každém workshopu bude hlavně i něco nového – ať už téma nebo host.

Budeme rádi za vaše další otázky, které nám v tom zdokonalování určitě pomůžou! Co byste se chtěli dozvědět? Jaká témata byste chtěli probrat? Jakého hosta byste si přáli? Zkrátka posílejte otázky, které se stylu a beauty týkají a my se je budeme snažit zařadit do pořadu dne!

Mějte se krásně a… očekávejte další datum!

K.

Sdílet: