Tips for Christmas Gifts

Konec listopadu, začátek prosince. Dny, kdy začínají davová vánoční šílenství. Na hlavu, co? Taky si říkám. Proto se nejradši místům, kde právě tenhle masakr probíhá, vyhýbám a doporučuju to i mým klientům, kteří chtějí nakupovat. A radila bych to i vám. Nejlepší je totiž dárky nakupovat opravdu s předstihem, bez stresu a online. Ale když už není nazbyt, je opravdu třeba se do těch obchodů vydat. Já vám ale v dnešním článku poradím, kam se vydat za dárkama, aniž byste domů přišly pomalu bez rukou a nohou. (V Americe běžná věc.)

Začneme hezky pěkně u těch zážitkových dárků, protože ty já mám ze všeho nejradši. Ono dostat pod stromeček třeba takový wellness víkend v Tatrách (nebo kdekoliv jinde) s výhledem na zasněženou krajinu a tam, kde dělají to nejlepší Bombardino, není úplně od věci. Ale jelikož to dnes bude spíš o tipech, které se sluší a patří na blog o stylingu, zůstaneme u toho materiálního krásna a tyhle tipy přenechám někomu jinému. Ale přece jenom vám dám tip, na koho se obrátit, když budete shánět nějaký ten krásný hotel, penzion či apartmán. Amazingplaces.cz. To je ten nejkrásnější a nejlepší portál, kde najdete opravdu jen to nejlepší z nejlepšího. A hlavně vyzkoušeného.

Už vás ale nebudu dál napínat, takže… připraveni? Jdeme na to!

Nehty Nehty


Možná jste o tomhle salonu už slyšeli, možná ještě ne. Každopádně stojí za pozornost. A to hned z několika důvodů. Skvělá péče o nehty, neskutečně erudovaný a milý personál (a když píšu milý, nemyslím tím přehnaně milý, ale milý od srdce) a krásný interiér, na kterém si majitelka nechala záležet do posledního detailu. V Nehty Nehty se vám postarají nejen o ruce, ale i o vaše ladné nožky. Pracují s kosmetikou O.P.I., takže si dovedete představit, kolik barev mají na výběr. A nebojte, mají tam odstíny i pro naše konzervativní duše. A tak krásný!

Pokud máte kolem sebe někoho, kdo miluje přesně takovou péči (nebo ji potřebuje jako sůl), dopřejte mu ji! Poděkuje. Věřte mi. Tady totiž „obyčejnou“ mani/pedi povýšili na umění. Do slova.

Poukaz si můžete zakoupit v salonu, který stojí v centru naší krásný Prahy. Konkrétně v Křemencově ulici č. 5!

Place 11


Kabelka? Peněženka? Šátek? Brýle? Nebo snad jiný doplněk? Pokud se poohlížíte právě po takovém dárku, tak v Place 11 ho s jistotou seženete. Tedy – pokud si na kvalitu potrpíte. Kdo mě zná, tak ví, že patřím mezi „Furla lovers“ už několik let. Proto každé klientce, která si přeje kvalitní koženou kabelku, která nestojí desetitisíce, doporučuju právě Furlu. Každá si tam zatím vybrala, protože tahle italská značka má kolekce od těch minimalistických kousků až po ty barevné trendy, které hýbou světem. (Jestli sledujete německou blogerku Ninu Suess, nemohlo vám ujít, že s Furlou také spolupracuje a že v jejím podání je ta ikonická „Metropolis“ naprosto skvělá!)

V obchodě, který najdete též v srdci Prahy, tedy na Malém náměstí č. 11, mají připravené také vánoční poukazy, takže se nemusíte bát, že byste s výběrem sáhli vedle. Sledovat obchod můžete jak na Instagramu: @Place_11, tak i na Facebooku: @Place11

PS: Black Friday u nich začíná už tento pátek 24.11. a trvá do neděle 26.11 – na vybrané modely kabelek (a chlupatých klíčenek) dostanete 20% slevu. A zkuste to nepropásnout, protože tahle sleva se vám už opravdu vyplatí. A navíc celá akce trvá jen do vyprodání zásob!

 

WeAr Cashmere


Tentokrát vám nebudu dávat tip na kašmírové nebo vlněné kousky – i když! Spousta z vás se mě ptá, kam pro kašmírovou šálu… tak teď to víte! Tady jich mají hodně, jen je po nich taková poptávka, že tak trochu mizí před očima, takže doporučuji vyrazit co nejdřív a opravdu neotálet. Nicméně dneska jsem vám chtěla doporučit pár hezkých doplňkových dárků v podobě spreje do šatníku a pracího mléka, o které jsem vám už také psala.

Šatníkový sprej (jak ho s oblibou nazývám) od Purotatto voní po čerstvě vypraném prádle. Stačí ho aplikovat třeba 3x v týdnu na vaše oblečení ve skříni nebo v komodě a uvidíte, kolik lidí se vás zeptá na to, v čem vaše kousky perete! Stojí na korunu přesně 1.000.- a vydrží neskutečně dlouho. (Jen si spočítejte, kolik dáte ročně za aviváž!).

Prací mléko od Hemisphere je asi to nejlepší, v čem jsem kdy ty svoje kousky z přírodních vláken prala. Používám ho jak na praní v ruce, tak ho dávám i samostatně do pračky na program „jemné praní“. Stojí 350.- a je to takový milý dárek třeba právě k darovanému svetru nebo jinému doplňku z kašmíru, vlny nebo hedvábí. Další novinky můžete sledovat také na Instagramu: @Wearcashmere a na Facebooku @WearCashmere.

Tak! Tři tipy na dárky bychom měli, možná přijdou i další. A když se vám bude chtít, dejte mi vědět, na co si brousíte zuby vy!

Krásnou neděli, K.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.