Tips for Christmas Gifts

Rok se s rokem sešel a já tu mám pro vás opět pár hezkých tipů na vánoční dárky, které potěší každou ženu. Bez výjimky. Za ta léta mám vyzkoušený, že víc než obálka s penězi nebo kosmetika s drogerie či dárek narychlo kupovaný, spíš potěší nadčasový kousky. Hlavně takový, který si sama jen tak nepořídí. Tentokrát se zaměřím pouze na fashion a slibuju, že vás nečekají dlouhé fronty ani obchodní domy.

Tak jdeme na to!


STYLISTA


Poslední tři roky je poptávka po stylistovi čim dál tím vyšší. Spoustě lidem totiž začíná docházet, že tím, jak vypadáme, říkáme světu kdo jsme a že když jsme spokojení se svým zevnějškem, tak i ta práce s našim „já“ je daleko snazší. Psychika a zevnějšek jdou totiž ruku v ruce. Proto takový dárek v podobě poukazu na moje služby je opravdu skvělým a hlavně vyzkoušeným tipem.

Darovaný si pak může vybrat buď konzultaci, při které má možnost se zeptat na cokoliv, co ho zajímá. Probereme spolu to, co by se dle mého mělo změnit, jak pracovat se svojí postavou a na jaké kousky se zaměřit. Tato konzultace probíhá v intimním prostředí v showroomu na Praze 1 a stojí 1.500.-

Dále pak si může vybrat, zda bych chtěl třídění šatníku, při kterém si budeme povídat o jeho stylu, jakým směrem se vydat, co dokoupit, co dát pryč, jak se svojí postavou pracovat nebo nákupy, při kerých se koupí či dokoupí věci, které v jeho šatníku chybí. Při nákupech se mnou se člověk naučí pracovat se svojí postavou díky zkoušením nových kousků, bude vědět kde co mají, kde co sehnat a dozví se dalších spoustu tipů a triků. Nebo můžete darovat rovnou obě služby, které zajistí to, že darovaný má možnost začít opravdu od toho základu, tedy vyčištění šatníku a následně jeho doplnění. Každá tato služba stojí 3.900.-

Více informací a kontaktní formulář najdete na mých stránkách modni-stylista.cz


ROJI


ROJI. Určitě jste o této značce ode mne už slyšeli. A pokud ne, tak vám ji v krátkosti představím. Značka patří mojí velmi dobré kamarádce Jitce Ročňové. A tady máte zrovna odpověď proč ROJI. Protože přeci ROčňová JItka. Čte se tak, jak se píše, tak se toho nebojte.

Jitka si zakládá na kvalitních a velmi luxusních materiálech jako je vlna, kašmír a hedvábí. Nikdy u ní nenajdete jiný, než právě přírodní materiál. Vždy má své stálé kousky, které slouží k vyzkoušení a podle kterých se šije na míru tomu, kdo by si je přál. Jsou to nadčasové, jednoduché a velmi ženské kousky šité starou poctivou krejčovinou, takže nic, co byste našli v konfekci. Celý koncept je zkrátka postaven tak, jako to bylo dřív. A to je nádherné! Každá klientka, kterou jsem k Jitce přivedla byla neskutečně spokojená a ráda se k ní vrací. Nejen kvůli těm kvalitním kabátům, sakům, košilím, sukním nebo šatům, ale především i kvůli jejímu přístupu, který je tak srdečný a tak osobní!

A právě teď máte nově i možnost zakoupit u ROJI i dárkový poukaz nejen na kabát šitý na míru, ale i v hodnotách od 5.000.- do 15.000.-

Pro více informací kontaktujte Jitku samotnou, určitě vám ráda vždy vyjde vstříc.

jitka.rocnova@gmail.com, instagram @rojiwear


KAŠMÍROVÉ A VLNĚNÉ SVETRY


Kdo mě zná, tak ví, že jsem taková svetrová královna. Kašmír a vlna jsou nejlepším materiálem, ze kterého svetr může být. A vkládám to do hlavy nejen klientkám, ale i vám, kteří sledují můj Instagram. Jednou zkusíte kvalitní kašmír či vlnu (nemluvíme o těch, které jsou ve fast fashion obchodech) a budete tyhle materiály chtít už pořád. Pravda, není to levná záležitost, ale je to skvělá investice, která vám to vrátí. Když o své kousky budete pečovat tak, jak jsem psala tady a tady, vydrží vám opravdu několik let. Za to dám ruku do ohně.

Kvalitní kašmírové svetry dovezené přímo z Mongolska máme i my v showroomu ROJI. Mají klasický jednoduchý střih a na výběr máte mezi výstřihem do „V“ či výstřihem kulatým. Barvy jsou opět nadčasové, tedy v černé, šedé, tmavě modré a pár overized kousků s kulatým výstřihem máme i v béžové, či pudrově růžové. A nesmím zapomenout zmínit ani tmavě šedé unisex kratší cardigany s velkými knoflíky, které jsou tedy už hodně cool!

V showroomu dbáme vždy na osobní setkání, protože víme, jak je to pro nás a klienta důležité. Stačí mi jen napsat na email či na Instagram do directu a svetry vám moc ráda ukážu osobně, kde vám pomůžu s výběrem, povyprávím o kašmíru a hlavně i tom, jak o něj máte správně pečovat. Všechny svetry mají jednotnou cenu, tedy 5.990.-

katerinabahnova@gmail.com

Ručně pletené vlněné svetry jen tak nenajdete. Buď musíte poprosit babičku a ukázat jí střih, který si přejete nebo… nebo se rovnou můžete kouknout na naprosto nádherné kousky od Božidary, která je už velmi známá a milují ji nejen naše přední magazíny a naše fashion ikony, ale i moje klientky a kamarádky! Až se kouknete na její eshop, dáte mi za pravdu a budete chtít všechny!

bozidara.com

Pokud chcete přestat utrácet ve fast fashion obchodech nebo nákupy v nich snížit jen na to nejpotřebnější, tak podporujte právě takové designéry jako je Jitka, Božidara nebo ty, kteří jsou vašemu srdci nejbližší. Stojí za to si na všechny kvalitní věci šetřit. Opravdu!

Doufám, že vám tipy udělali radost a že vás alespoň nějak inspirovaly!

K.

Photo > Instagram

Sdílet: