Skincare | Origins

Jelikož spousta z vás si psalo o „beauty“ články, tak… dneska začínáme! A hezky pěkně od základu. A tím je co? Skincare! Protože jak by řekla moje kamarádka a beauty guru Alex Fráňová: Skincare, tedy péče o pleť/pokožku, je ten největší základ, bez kterého nás nezachrání ani ten nejlepší make up. A díky správné péči můžete chodit i bez toho make upu. Což v létě ocení asi všechny ženy, nemám pravdu?


HYDRATAČNÍ KRÉM | GINZING MOISTURIZER


Ačkoliv s mojí pletí nemám žádné problémy (jen je trochu suchá, protože dostat do sebe dva litry vody denně je pro mě stále trošku sci-fi), tak tu skincare ráda zkouším, protože jsem prostě typická holka. Značka Origins mě ale tak baví, že u ní asi ještě nějakou chvíli zůstanu. Zvlášť teda u tohohle hydratačního krému GinZing Moisturizer, kterej má lehkou gelovou konzistenci a vstřebává se do pleti téměř bleskovou rychlostí. A to co slibuje, tak vážně plní. Takže ve zkratce: hydratuje, revitalizuje a rozjasňuje. A ještě navíc je vhodný pro všechny typy pleti. Co víc si přát.


ČISTÍCÍ PÉČE | CHECKS AND BALANCES


Po pravdě? Ještě tak dva roky zpátky jsem si čistila pleť pouze micelárkou, hned na to dala krém a čau. Když jsem se ale dozvěděla, co micelární voda po dlouhodobém používání dělá, hodně rychle jsem se s ní naučila pracovat. Ano, používám ji stále, protože co si budeme, je to vážně ten nejrychlejší způsob odlíčení, jen ji vždy alespoň smyju a pleť dočistím tímhle cleanserem Checks and Balances. Stačí ho troška, takže vydrží opravdu dlouho. Též je vhodný pro všechny typy pleti – neutralizuje mastná místa a naopak nevysušuje tam, kde by neměl.

(Ta micelární voda by se měla používat opravdu jen výjimečně, je tedy vhodná na cestování nebo v případech, kdy vážně nestíháte.)


ČISTÍCÍ MASKA | RETEXTURIZING MASK


Dávám přednost plátýnkovým maskám. Nejste nikde zapatlaný, je to rychlejší… znáte to. Jenže tahle s růžovým jílem je tak dobrá, že se vždy pro ty její účinky obětuju a celej ten proces patlání a smývání vydržim. Maska má za úkol hloubkově čistit a obnovovat texturu pleti – takže minimalizuje póry a rozjasňuje. (Jestli minimalizuje póry – toho jsem si nevšimla, protože já tu pleť mám vážně čistou, ale to, že rozjasňuje je vážně pravda!) Kdo tedy potřebuje vypadat svěže a mít pleť čistou jako v ranném dětsví (a obětovat celej ten proces patlání), pak je tahle Retexturizing Mask skvělou volbou.

Značku Origins můžete sehnat výhradně s parfumerii Sephora. A to jak v jejich kamenných prodejnách, tak i na webu, kde by prý ta nabídka produktů měla být rozšířená. Mimo tyto tři produkty, které jsem si odnesla z nádherného eventu, který byl v Cathedral Cafe (fotky z něho můžete vidět na mém Instagramu v „highlights“ s názvem „Evenets“, mám zálusk ještě na jejich slavnou podkladovou bázi Skin Pore Perfecting Cooling Primer a dalších bambilion produktů. Však se na tu Sephoru mrkněte a uvidíte, že se zamilujete taky!

Tak! Krátké beauty okénko bychom měli a zas někdy příště!

K.

Sdílet: