ONLINE BRANDS | 5 TIPS

Jsem si tak říkala, že bych vám mohla sepsat pár tipů na online obchody, který nejsou tak profláknutý a nepotkáte v nich půlku svýho města. Což se zkrátka o obchodech jako je Zara, Mango a jim podobnejch říct nedá. Sice jsou tedy daleko dostupnější než ty, které vám chci představit, ale věřte, že někdy si trošku zašetřit za to stojí.

Jdeme na to!


SÉZANE


Sézane. Francouzský brand, který se zaměřuje na velmi ženský kousky. Volnější košile, tuniky, šaty, ale i krásný džíny a doplňky v podobě bot, kabelek a… zkrátka najdete tam vše, co je nadčasový, smyslný, francouzský, boho. Už jenom podle screenu jejich Instagramu vás musí lákat prohlédnout si jejich eshop nebo rovnou obchod, který mají v Paříži.

 


MAGALI PASCAL


Když se spojí francouzská duše s boho stylem na Bali, vznikne z toho… tahle neskutečně sofistikovaná nádhera plná krajek, vzdušných střihů, kožených kabelek, bot a pásků. Posílají po celém světě, ale ten kdo žije nebo lítá na Bali (jedna prodejna je i v Sydney), tak má štěstí, že si může všechno zkoušet do aleluja! Magali Pascal stojí za občasné nákupy a za sledování na Instagramu!


POLÉNE


A zase ta Francie! No jo, oni zkrátka umí. A umí to dokonale. Francouzskou značku Poléne jsem objevila vlastně téměř nedávno a naprosto náhodně. Na první podívanou jsem se zamilovala. A myslím, že to tak dopadne i u vás. Ty kabelky vypadají nádherně. Naprosto nádherně. A věřím, ve skutečnosti budou ještě hezčí! Já si tam vyhlídla už tři typy, konkrétně tyto: velkou (na ty moje schůzky, kde potřebuju s sebou hodně věcí), střední (protože konečně barva!) a malou (nejkrásnější klasika!). Jejich Instagram ve vašem follow hledáčku musíte mít.


CHYLAK


„Proboha. Proboha! Tohle je ono. To je přesně ono!“ Tak takhle jsem reagovala na polskou značku Chylak, když jsem ji objevila. Víte… málokdo o mně ví, že miluju Polsko. Proč? Protože tam jsou s módou neskutečně, ale opravdu neskutečně napřed. Mám pocit, že spousta Čechů si z našich sousedů dělá jen srandu a já se za to stydim. Vážně znají asi je Krówki z trhů, protože dál už zřejmě nedojeli. Jinak si to neumim vysvětlit. Každopádně, jak už jsem říkala, Poláci jsou před námi v tomhle fashion oboru opravdu velmi napřed. A já vám někdy představím těch značek nebo Instagram profilů víc, ať se o tom přesvědčíte sami. Nicméně teď bude řeč konkrétně o značce Chylak. Zofia Chylak, designérka je velmi talentovaná žena, která vystudovala dějiny umění a navíc se učila třeba u značky jako je Proenza Schouler. Talent jí tedy rozhodně nechybí. A je to vidět.

Každá kabelka, každý case na mobil… vždyť se koukněte. Jak na jejich web, tak ten Instagram!


JIM RICKEY


A teď si dáme i něco ze Skandinávie. Jim Rickey. Boty a kabelky. A sakra hezký boty a kabelky! A víte co je super? Že to opět není taková cenová pálka, jak byste si na první dobrou mohli myslet. Boty, konkrétně tenisky, na kterých je vlastně celá značka postavená, jsou jen o něco málo dražší než oblíbené adidas Stan Smith. Mají jak dámské, tak i pánské. A já se už neskutečně těším, až jejich SS 2018 kolekce, kterou teď prezentují na jejich Instagramu bude online, protože ty jedny tenisky vážně potřebuju. A nezapomeňte se kouknout ani na kabelky, protože ty vypadají taky vážně skvěle!


Tak! Doufám, že jsem vám s těmito pěti tipy udělala alespoň malou radost a že si nějakou tu radost z nich i objednáte! A jestli si ji objednáte, nezapomeňte mi poslat fotku, ať se můžu radovat s váma!

Krásný týden,

K.

Sdílet: