New In | Winter Sales

Doufám, že článek „Jak nakupovat ve slevách“ vám pomohl a že se už těšíte z nových kvalitních kousků, který jste ulovili za skvělou cenu! Já jsem si na to letošní slevový rozhazování dala na čas a v pondělí – docela neplánovaně – se mi podařilo pěkných pár věcí za dobrou cenu pořídit. A jelikož jsem vás na sociálních sítích docela navnadila, tady je slibovaný článek, co že jsem si to vlastně pořídila a k tomu přidávám i tipy, kam se na slevy vyplatí ještě podívat!

Coccinelle


Vždycky když jdu fotit do WeAr Cashmere, tak se zastavim u každý výlohy, která je v ulici U Obecního domu. Pravda, nejdelší čas trávim před tim starožitnictvím a zasněně si vybírám všechno, co by se mi hodilo do prvorepublikový vily (kterou jednou určitě budu mít a bude zařízená pěkně po francouzsku a v rohu u okna bude stát černý Petrof!), ale taky docela dost dlouho koukám na všechny ty hezký věci v Coccinelle. Tahle značka patří do mých nejoblíbenějších, protože jejich kabelky, peněženky a další doplňky jsou jak trendový, tak i nadčasový a cena vždycky odpovídá kvalitě.

V tuhle chvíli mají až 50% slevy, takže se už opravdu vyplatí pro nějaký ten kousek zajít. A věřte mi, stále je z čeho vybírat.

Já si odtamtud odnesla maličkost, ale takovou, kterou jsem potřebovala. Malá peněženka byla na mym wish listu už docela dlouho a když jsem tam viděla tuhle stříbrnou v „Saffianu“ za nějakých 1.900 Kč (nebyla moc zlevněná, ale i ty tři stovky dolů docela potěší), neváhala jsem moc dlouho.

Pietro Filipi


Pokaždý, když sháním nějaký „classy“ kousek, zamířim do „Pietra“.

Minulý rok jsem si tam pořídila naprosto skvělou jednoduchou černou šálu a… já ji na podzim někde ztratila. Co jsem se pro ni naplakala! Tak moc jsem ji měla ráda! Když jsem tenhle pondělní večer procházela Palladium, zvědavost mi nedala a do obchodu vešla. Jaký překvapení tam na mě čekalo! Ta samá šála za necelých 500 Kč!

Mango


Mango mě v posledních měsících hodně baví. A o tom svědčí i můj šatník, do kterýho přibyl další kousek z tohohle obchodu. Světe div se – je barevnej. Nezvykle barevnej. Ale já se do něj na první pohled zamilovala, protože už na dálku působil tak francouzsky!

Je to oversized kabát. Devadesát procent bavlny. Cena? Z 2.999 Kč zlevněný na 999 Kč. Kauf dne a největší radost.

Tipy, kam se vyplatí jít na slevy


Pokud milujete kvalitní materiály a oblečení, který je… zkrátka už o nějaký ten „level“ výš, pak se ještě koukněte do těchto obchodů, kde můžete díky slevám opravdu dobře pořídit. Na pěkných pár let dopředu.

A co vy? Co jste si pořídili ve slevách? Máte z něčeho takovou radost, jako já z toho mýho „barevnýho“ kabátu?

Mějte se a sejdeme se tu opět klasicky v neděli!
K.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.