Líčírna | Kjaer Weis

A jelikož i jako stylista bych se měla celkem orientovat v „beauty“ oboru (ještě že tě Alex mám!), tak občas přijmu i pozvání na event, který je věnovaný právě kosmetické značce. Do Líčírny, o které jsem vám už psala, dorazila jedna z nejluxusnějších organických značek, která si žádala řádné uvítání. Tentokrát byl event spojený s módní přehlídkou, proto bylo třeba většího prostoru. A ten prostor se zvolil naprosto skvěle. V Book Therapy. Tam, kde mají ty nejstylovější a nejkrásnější knihy ze všech kreativních oborů. Vše se neslo v duchu éteričnosti, takže na uvítanou jsem dostala i krásný věneček do vlasů od Green Decor. Ach!

Abych tady ale nepovídala jen o eventu, představím vám konečně hvězdu toho večera, do které jsem se zamilovala!


KJAER WEIS


Make up artistka Kirsten Kjaer Weis je Dánka žijící v New Yorku. Už jenom to spojení – Skandinávie/New York vám musí napovědět, že její značka bude mít v sobě jen to nejčistší, co dokáže pouze příroda a povrch – tedy obal – bude sakra trendy jako je samotný NY!

Kdo mě zná, ví, že si na to všechno, co je bio a eko nějak moc nepotrpím a že jsem k podobným produktům i celkem skeptická. Nicméně pokud je ta příroda zabalená tak krásně jako Kjaer Weis a ještě ke všemu tak skvěle pigmentovaná a voní luxusem, tak už mě to začíná bavit. Stejně jako spoustu jiných produktů z Líčírny.

Kjaer Weis to balení má opravdu vychytané. Paletky si můžete sestavovat jak je libo, náplně do nich mají magnetický spodek, takže tam krásně drží. Navíc ty jejich kovové obaly, které tady nemám vyfocené, jsou opravdu třešničkou na dortu. Každopádně o samotných produktech – z čeho jsou přesně vyrobené, jak je nejlépe používat, kolik stojí, je lepší si to všechno prozkoumat právě u nich v Líčírně nebo na jejich webu. Než bych vám to totiž všechno přelouskala, pravděpodobně byste u tohoto článku usnuli, a to já nechci.

Já si domů na otestování odnesla cream blush, tedy krémovou tvářenku v odstínu „Sun Touched„, která mi teda na léto sedne jak prdel na hrnec, jen jsem trošku dřevo na její používání, takže si musím vypomáhat ještě trošku štětcem, než se ji naučim na ty moje tvářet vklepávat prsty tak, aby to vypadalo přirozeně. Nicméně druhý produkt, který jsem spolu s ním měla v taštičce byl lip tint, který jsem si zamilovala už při jeho zkoušení na eventu. Ta krémová textura je neskutečná a mě na ty moje all day dry rty opravdu vyhovuje. Mám odstín „Passionate“ (ty názvy mě taky ba!) a mám v plánu se tam vrátit ještě pro jeden odstín „Sweetness„, který je víc do oranžova. Přesně takový, který mi v mém beauty corneru chybí.

Event to byl opravdu krásný, do detailu vymyšlený a já děkuju ještě jednou Alex a Lucii z LA communication za pozvání a přeji vám, ať je každá akce, kterou vy dvě budete pořádat, takhle vyvedená!

A vám, kteří čtete tento článek, se omlouvám za ne úplně profesionální představení a recenzi kosmetiky, ale však víte – beauty bloggerka nejsem, ale mám radost, když se s vámi můžu podělit o novinky i z tohohle světa, protože jako správná stylistka a především žena, miluju kosmetiku stejně jako vy a děsně ráda vám doporučím něco, co mě vážně baví!

Mějte se krásně,

K

Sdílet: