Líčírna | Beauty Event

Nedávno jsem byla na jednom krásném beauty eventu. Ano. Opravdu jsem byla na eventu! Normálně jsem si udělala čas a šla! A za to děkuju mojí Alex, která mě pozvala a přesvědčila, že se mi to bude opravdu moc líbit. Líbilo. A jak!

Na rohu naší pražské Mánesovi ulice se otevřel nový concept store s bio dekorativní kosmetikou. Můžete si tam nejen nakoupit nový a zdravější obsah celé vaší beauty výbavy, ale nechat se tam i nalíčit a hlavně – hlavně vám tam udělají i detox vaší stávající kosmetické taštičky. Řeknou vám vše o obsahu produktů, který v ní nosíte a najdou s vámi jejich zdravější alternativu. Tahle služba se jmenuje Detox Your Make Bag a myslím, že tuhle informaci ocení ti z vás, kterým není lhostejný, co na svoji pleť zrovna dáváte.

Zajímalo by vás víc? Jak to tam vypadá, jaké značky tam můžete najít? Tak čtete dál!

Líčírna


V Líčírně (jak krásnej českej název, co?) najdete nejen dekorativní kosmetiku, ale samozřejmě i tu pečující či „potřebnou“, jak já říkám. A co by to bylo za Líčírnu, kdyby tam neměli i všechny ty hezký a děsně potřebný štětce a štětečky, který jsou (jak jinak) než veganský. Zkrátka a dobře – všude tady hraje hlavní roli příroda. Dokonce i ten odlakovač na nehty voněl! Opravdu!

Pokud tedy přemýšlíte, že se ve svém životě chcete vydat jiným, zdravějším směrem (vynechme teď #healthybioekoraw stravu a zůstaňme stále u kosmetiky), pak pro vás bude návštěva Líčírny (ať už osobně nebo na eshopu) skvělou příležitostí, jak se o něm dozvědět o něco hlouběji. Na eventu jsem se přesvědčila o tom, že lidé, kteří za celým projektem stojí, jsou opravdu odborníci na pravém místě a poradí vám se vším, na co se zeptáte.

Značky, které tam najdete, mají po světe už opravdu jméno. Třeba je znáte, ale já o nich až do toho nedávna neměla ani ponětí. Patří mezi ně třeba: Alima Pure, Ilia Beauty, Inika, Zuii, Inlight a další. Netroufnu si o nich povídat, bylo by to asi i zřejmě na dlouho, protože každá z nich má neuvěřitelně krásnou filozofii, narovinu vám tedy řeknu, abyste se tam opravdu zastavili a vše si poslechli na vlastní uši od opravdu erudovaných lidí, kteří tím žijí.

Detaily


Prostor Líčírny naprosto koresponduje i s celým konceptem. Od podlahy až po strop. Zařízení je v minimalistickém, ale útulném designu, který potěší snad každé oko s vizuálním cítěním. A jelikož já jsem detailista, který se kouká i na to, odkud samotné dekorace jsou, tak jsem si hned vyhledala i firmy, od kterých má tento beauty concept store vybavení.

Rádi si zútulňujete domov? Pak se koukněte na Design Florariums, kde seženete ty nejkrásnější teraria na květiny, sukulenty a vůbec všechno tomu podobný. V Green Decor na pražském Žižkově do nich nakoupíte zase tu pravou „náplň“ podle vašich představ. A v Rostlinářství vlastně taky. Tam si jedou hlavně #FairPlants od českých pěstitelů a náhodné seskupení rostlin aka Monstera everywhere na jejich fotkách vypadá vážně fotogenicky.

Testování


Z toho krásnýho eventu jsem si odnesla nejen plnou hlavu nových beauty znalostí, ale taky i plnou taštičku produktů na testování spolu s krásně zabalenou bylinkou. (Já dostala Tymián, ach!). Začala jsem testovat BB krém od Alima Pure (vybrala jsem si odstín, který je dělaný snad opravdu pro moji pleť, neuvěřitelný!) a balzám na rty od Inlight, který se na můj vkus celkem hodně leskne, ale to jde spíš o zvyk. Alex si zase pochvaluje rtěnky od Ilia Beauty a to bych nebyla já, kdybych nedala na její doporučení, takže se tam chci v dohledné době vrátit a vybrat si nějaký hezký odstín. A abych nezapomněla, já se tam zamilovala do řasenky! Já! Která si řasy líčí jednou za pěknejch pár dní! Je v přirozeném hnědém odstínu a řasy odděluje jedna báseň. A tuším, že její cena se pohybovala okolo 600 Kč, což mi přijde tak akorát. Ceny jsou tam opravdu srovnatelné s běžnými obchodními řetězci, takže se nemusíte bát, že vás to tam položí na zem.

Neotevřených produktů, které jsem dostala z Líčírny mám ještě dost. U některých vím, že si je nechám, u některých zase vím, že je pošlu dál. Ostatně, Vánoce jsou už za rohem a moje kamarádky budou mít jistojistě radost a hlavně – pošlu osvětu o tomhle krásném concept storu dál. A o to jde! Mějte krásný víkend a dejte vědět, jestli se tam chystáte nebo jestli alespoň přemýšlíte o změně obsahu svojí kosmetický taštičky!

K.

Kontakty

www.licirna.cz a její Instagram

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.