Easy Optic

Hádám, že článků na téma „Brýle jako módní doplněk“ nebo „Jaký typ brýlí se hodí k vašemu obličeji“ jste přečetli už tolik, že… že už je automaticky necháváte bez rozkliknutí a že si jedete „svůj zajetej“ styl podle tvaru obličeje už pěkně dlouho.

Pokud se ale chystáte na změnu nebo si chcete udělat radost novým kouskem do svojí „opti“ sbírky, pak pro vás mám tip, o kterym byste měli rozhodně vědět.

Tak! Úvodní slovo bych měla, jdeme na to, ať vás nenapínám dlouho!

Oftamolog


To jste nečekali, že? Vsadim se, že spousta z vás si jde vybrat nový obroučky bez toho, aniž byste navštívili svýho oftamologa. Máte ho vůbec? Nebo kdy jste tam byli naposled? Před pěti lety? Tak to hodně rychle napravte. Preventivní vyšetření očí je totiž stejně důležitý jako preventivní prohlídka u vašeho praktickýho lékaře, zubaře nebo gynekologa.

A nebojte, návštěvu tohohle specialisty zpravidla hradí pojišťovna, stejně jako příspěvěk na brýlový čočky, na který máte nárok buď jednou za tři roky nebo při změně počtu dioptrií. Oftamolog vám (stejně jako optometrista) změří v rámci vyšetření ostrost zraku a provede další a už odbornější vyšetření, který byste neměli podceňovat.

Easy Optic


Když už máte po vyšetření a víte všechno potřebný, je na čase se kouknout po oční optice, která má nejen široký a stylový výběr obrouček, ale i perfektní servis.

A to v Easy Optic bezesporu mají. Proto tam chodím nejen já, ale i moji klienti.

V čem je ale tahle optika jiná než ostatní? Především svým přístupem. Milým, lidským, profesionálním. Jejich showroom působí útulně a vybírat a zkoušet si tam můžete skoro do aleluja. K tomu vám nabídnou vodu, abyste tak dlouho nežíznili a pokud budete chtít, ochotně vám poradí se vším, s čím si děláte vrásky.

Navíc si tam můžete nechat změřit zrak od naprosto skvělý optometristky a zjistit tak, jestli se vám náhodou z toho pracování u počítače nezhoršil. Nikdy totiž nevíte.

Jestli ale toho volnýho času nemáte moc nazbyt nebo nejste z Prahy, opět nezoufejte. V showroomu nebo na jejich webu si můžete vybrat až troje obroučky, který byste si rádi vyzkoušeli a nechat si je poslat domů, kde si je můžete v klidu a pohodlí zkoušet až čtyři dny. Což je pro člověka, který pracuje od rána do večera nebo potřebuje znát názor svých blízkých, naprosto ideální.

Dalším skvělým bodem, proč právě Easy Optic, jsou ceny. Koukněte se na web a uvidíte. A pokud se v cenách za designový brýle moc nevyznáte, zkuste je porovnat s jinými optikami ve vašem městě a dáte mi za pravdu.

V Easy Optic si hlavně vybere každý. Takže ať už si razíte „konzerva style“ nebo milujete trendy, věřte mi, že nikdy neodejdete s prázdnou. A to platí samozřejmě i pro sluneční brýle.  A kdybyste chtěli nasbírat inspiraci o „brýlatých“ trendech nebo si přečíst pár zajímavých článků, tak mají i svůj blog, na který je čas od času dobrý se mrknout. „Easy“ Facebook a Instagram si dejte taky do „follow“, ať nepřijdete o novinky!

Tak! A já doufám, že vás další můj článek v Tips & Tricks bavil a byl k užitku!
K.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.