Have Yourself A Merry Little Christmas

Sinatra, rozečtenej Dumas a jeho Lady Hamilton, zasněnej výraz pokaždý, kdy Emma popisuje její úspěch v roli šílený Ofelie nebo vybranou aristokratickou společnost a… volno. To jiný volno. Vánoční.

A já se zapřísáhla, že do toho šestadvacátýho neotevřu mail a budu jen číst a číst, ujídat cukroví, lehce se opíjet punčem, procházkovat a těšit se z maličkostí, na který jsem v poslední době zase zapomínala. A samozřejmě se budu zachumlávat v těch nejjemnějších kašmírovejch materiálech z WeAr Cashmere. Jak jinak.

Styling by me


Dlouhatánsky dlouho jsem přemejšlela, jak znovu začít, až to přijde. Až přijde TA chvíle, kdy slavnostně oznámim, že styling by me je opět na scéně. Zahájit jsem chtěla omlouvou, pak vysvětlováním proč to tak dlouho trvalo, pak zase článkem o mně, kterej vlastně nikdy nebyl ani napsanej, pak jsem se chtěla rovnou vrhnout na slibovaný tips & tricks,…

Ale jak vidíte, začala jsem uplně jinak. Tou mojí instagramovou klasikou. Pocitově. Vždyť na Štědrej den to jinak ani nejde.

Doufám, že se za tu prodlevu nezlobíte a že tuhle malou a tak trochu mainstreamovou změnu „blogovýho“ kabátu přijmete jako moji omluvu. Je přehlednější, písmo čitelnější a… celkovej vzhled rozhodně stylovější.

See you soon!


Tak! A já jdu pokračovat ve slibu, kterej chci opravdu dodržet. Bejt pracovně offline. Doufám, že i vy se tohohle moodu budete držet a… see ya u dalšího článku! Těšte se, bude už naučnej, slibuju!

Krásný Vánoce,

K.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.