Proč „Packing Guide no.1“? Protože v dnešním článku „Tips & Tricks“ vám ukážu, jak si efektivně sbalit na pracovní cestu. Na pracovní cestu, která trvá jen dva dny. Ale věřte mi – i na tak krátký čas, jako je těch 48 hodin si potřebujete všechno hezky pěkně rozvrhnout a trošku uvažovat. Nebudu to zbytečně dál „vokecávat“, znáte mě – když se rozepíšu, nevim, kdy přestat.

A až vyrazím na delší cestu, o „Packig Guide no.2“ nepřijdete, nebojte!

View Post

Tak, jako se staráme o naši pokožku, tak bychom se měli starat i o naše oblečení. To znamená s láskou. S co největší. A nejen proto, aby nám co nejdéle vydrželo a vypadalo stále dobře, ale také proto, abychom omezili neustálé nakupování nových – těch a samých věcí. Díky správné péči tedy nejen ušetříme naše peníze a čas strávených v obchodech, ale také se naučíme nakupovat daleko víc efektivněji a… no – však sami uvidíte!

View Post

WeAr Cashmere


Možná někdo z vás ví, že s obchodem WeAr Cashmere spolupracuji. Mimo jiné jim spravuji i „kašmírový“ Instagram, takže kvůli focení jsem v butiku téměř denně, tudíž mi jdou na ruku ty nejnovější novinky. A někdy mi je až líto, že vám je nestíhám pravidelně představovat. A tak to teď jdu hezky pěkně napravit.

View Post

Hádám, že článků na téma „Brýle jako módní doplněk“ nebo „Jaký typ brýlí se hodí k vašemu obličeji“ jste přečetli už tolik, že… že už je automaticky necháváte bez rozkliknutí a že si jedete „svůj zajetej“ styl podle tvaru obličeje už pěkně dlouho.

Pokud se ale chystáte na změnu nebo si chcete udělat radost novým kouskem do svojí „opti“ sbírky, pak pro vás mám tip, o kterym byste měli rozhodně vědět.

Tak! Úvodní slovo bych měla, jdeme na to, ať vás nenapínám dlouho!

View Post

To kašmírový měkký objetí, ta hřejivost vlny!

Tak přesně tyhle pocity má snad každej, kdo okusil kvalitu těchhle materiálů. Dneska se ale nebudu rozepisovat o jejich kvalitách, ale o péči, kterou byste jim měli jednou za čas dopřát. Proč? Protože věřte, že když jim věnujete chvilku svýho volnýho času, tak vám za tenhle wellness proces, o kterym vám teď napíšu, budou sloužit pěknou řádku let a jejich kvalita se nezmění ani o píď.

View Post