Time

Nedávno jsem si sama sobě položila otázku. Co je pro mě nejdražší na světě? Bez nějakýho váhání jsem si taky hned odpověděla. Je to čas. Čas je pro mě totiž skutečně drahej. A spravedlivej. Každýmu se ho dostane tolik, kolik si ho zaslouží. Nedá se zaplatit. Nedá se podplatit. Nedá se ani uprosit, aby počkal. Nepočká. Jde stále stejnou rychlostí dopředu. Nevrací se. A právě proto bychom si ho měli vážit. Nikdo z nás nevíme, kolik ho vlastně máme. Tak ho zbytečně nemarněme, hm?

Všechno má svůj čas


Klišé. Ale tak pravdivý! Pamatujte, že na čas nemůžete nikdy spěchat. Protože i on má svůj čas. Ví, kdy je ta správná chvíle. Ví, kdy má přijít na minutu přesně. Proto na svoje sny a přání nespěchejte. Jestli jsou pro vás ta pravá, tak oni opravdu přijdou. Splní se. Jen ve chvíli, kdy tomu všemu dáte volnej průběh. A hlavně – přejte si vždycky jenom srdcem, protože pak to má opravdu smysl.

 

2355.cz


A jelikož mi tahle nedávná úvaha hrála do karet, snad vám nevadí, že jsem to spojila i s takovým hezkým promem pro jeden obchod.

Za pět minut dvanáct. Název eshopu s hodinkama. Super, že? Když mi Míša psala, jestli bych s nimi nechtěla spolupracovat, neváhala jsem. A to právě z důvodu dobrýho claimu, copy a hlavně proto, že jejich výběr hodinek je opravdu stylovej. Já jsem už dlouho toužila po miniaturních hodinkách, který tady v Čechách na moc rukách nevídám, takže ještě stále nezapadají do toho mainstreamu, kterýmu se snažim vyhýbat obloukem. Jsou to stříbrný CLUSE. Na ruce jsou velmi jemný. Ženský. A hodí se mi opravdu ke všemu. Jak se vám líbí?

Přála jsem si, abyste i z mojí spolupráce něco měli, a tak jsem tam pro vás vyjednala slevu 10% na celý nákup. Do 15.9.2017 můžete s tímhle kódem „stylingbyme“ nakupovat až do aleluja! A jestli si tam uděláte radost, nezapomeňte se pochlubit klidně na instagramu, kde nás můžete i označit. Naše nicky jsou: @katerinabahnova a @2355.cz!

Tak brzy na viděnou u dalšího článku!

K.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.