Backstage | inConcept

Tentokrát přicházím s tak trochu jiným „článkem“, ve kterém bude méně vět, ale o to víc fotek. Slibovala jsem vám, že vás někdy vezmu do zákulisí mojí práce. A jelikož mi zrovna tohle focení editorialu pro inConcept magazine umožnilo mít čas i na pobíhání s foťákem v ruce, tady máte pár backstage fotek, který jsem za ty dva dny stihla cvaknout.

Tak přeji příjemné pokoukání!

První den


Úterý, půl osmé ráno. Před domem stojí krásný Mercedes AMG E43, který mě a Nikol – šéfredaktorku inConceptu – odveze před hotel Emblem, ve kterém máme sraz s celým týmem. Všichni jsou přesní jako hodinky. Personál hotelu nás odvede do krásné místnosti, kde máme na celé dva dny zázemí pro naše věci. A že jich není málo. Jenom tašek se stylingem bylo snad dvanáct. A to do toho nepočítám ani svůj velký pracovní kufr.

Všichni si na zahřátí dáváme čaj nebo kafe a mezi tím make up artistka a hair stylistka pracuje už na modelce. Já s Nikol a fotografkou Lucií řešíme vybrané outfity a lokace, na kterých budeme fotit. Vše probíhá v naprostém klidu za doprovodu příjemné hotelové hudby. (Ach!)

Kolem desáté začínáme fotit, ve dvě odpoledne máme hotovo.

Druhý den


Středa, deset hodin dopoledne. Opět krásný Mercedes před domem a já si v něm tentorkát posedím daleko déle, než předchozí den. Proč? Protože Praha je zacpaná. Ale vem to čert. Vždyť máme skvělej tým a vše je připravené. Navíc dnes fotíme modela, takže nám odpadá klasické líčení, vlasy také nezaberou tolik času a hlavně budeme skoro jen v hotelu. Další moje „ach!“, protože ten interiér Emblemu je naprosto wow! Od podlah až po strop je vše do detailu propracované. Všude jsou jen samé designové kousky a to nemluvím ani o přenádherných knížkách a obrazech.

Začínáme v jedenáct, končíme v půl třetí. Krása! S Nikol stíháme vrátit i veškerý styling. Po dlouhé době focení, které probíhalo v naprostém klidu, vše se stíhalo, zbýval čas i na pití, jídlo a povídání.

Tým & Poděkování


Styling & backstage photo / by me

Photo / Lucie Kroupová

Mua / Petra Ivaničová

Hair / Žaneta Bělíčková / Salon Petra Měchurová

Model / Aneta Krnáčová

Model / Cristiano Donati

Produkce / inConcept MagazineNikol Pavlíčková

Lokace / Emblem Hotel

Auto / Mercedez Benz CZ

Obchody/návrháři:


WeAr Cashmere

Onvi&Onavi

Cielo

Weekend Max Mara

Place 11

Högl

MICHÆTT

Lindex

Marks & Spencer

Reserved

 

Doufám, že se vám moje rychlo backstage fotky líbí a že se budete na výsledek z focení těšit tak, jako já!

K.

 

Sdílet:

2 Komentáře

 1. Magdalena
  14.9.2017 / 22:05

  Kači, fotky jsou krásné! A odkud je kabát, hned z první fotky?

 2. Kateřina Bahnová
  Autor
  18.9.2017 / 9:01

  Magdi, ten je kupodivu z Reservedu 🙂 A moc děkuju, to mě těší! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.